Motoclub Český Těšín

informace o klubu
členové
moto comix
moto akce + foto
moto odkazy
kniha návštěv
online inzerce
online zprávy
online diskuze
co je nového?
English version Motoclub Cesky Tesin - English

poslední aktualizace
22.11.2018

Motoclub Český Těšín


Náš klub vznikl počátkem roku 1997, kdy jeho 3 zakládající členové (Jura a David Jančarovi a David Raszka) aktivně provozovali sportovní mototuristiku tj. jedno z odvětví motocyklového sportu organizovaného pod záštitou ČMF (České motocyklové federace). Sportovní mototuristice jako takové se již aktivně nevěnujeme, cestování na motorkách ovšem zůstává naším koníčkem a možná zase někdy do toho vlítnem už jako Motoclub Český Těšín.

Postupem času jsme vykrystalizovali do dnešní podoby, kdy nás v klubu není moc, ale jsme docela semknutá parta. Členství v klubu není za zásluhy nebo prostě proto, že někdo má motorku a chce být členem. Jde spíš o to, být v kontaktu, vzájemně se potkávat a tak udržovat jednoduše "dobré vztahy".

Je fakt, že v poslední době toho už nenajezdíme tolik co dřív. No holt stárnem :), někteří z nás se starají o děcka takže toho času už moc není. Za 27 roků jsme ale už něco zažili a motorky máme stále v srdci.

Pokud tohle vůbec čte někdo, kdo do motorek a život okolo nich zas až tolik nevidí .. zde je malá ukázka toho, proč jezdíme. Ostatní motorkáři ... pohleďte - nemáme snad pravdu?

Náš e-mail: info@motoctesin.com

Naše adresa:
Motoclub Český Těšín
Pod zvonek 48
737 01 Český Těšín
Czech republic