Radegast '98 - Rožnov pod Radhoštěm - motosraz

Termín: 7. - 10. května 1998

Motoclub Český Těšín dorazilNa tento full parkingsraz jsme vyrazili bohužel až v sobotu dopoledne. Proč říkám bohužel? Protože naší známí motorkáři tam už byli od čtvrtku a byli hodne spokojeni. Samozřejmě jako většina akcí pořádaných dvěma Roberty (Mečiarem a Vychodilem) pod názvem Radegast, byla i tahle vydařená. Motorek zde bylo hodně, a nejenom od nás, ale viděli jsme i zahraniční motořkáře - z Německa, Belgie atd.
Cesta na sraz probíhala docela v pořádku a na místě nás čekalo přeplněné parkoviště před vstupem do areálu Rožnovského campingu. Pokud jste full camp - SRAD in frontchtěli s motorkou dovnitř - museli jste zaplatit poplatek - pokud Vám stačilo motorku nechat venku - in front of campa jít po svých - nechali jste na vrátnici vstupné asi "za litr benzínu".
Bylo k vidění hodně motorek všech typů, i tzv. trike - který za všemožné pozornosti opravoval a testoval jeho majitel. Tohle místo je opravdu rájem pro pořádání motorkářských srazů. Je zde vyhřívaný bazén, množství chatek - a hodně místa pro parkování motorek. Samozřejmě výčepy byly plně obsazené už od ranních hodin. Jako asi na každé podobné akci byla i zde vyjížďka a soutěže pro "hravější" typy návštěvníků.
Určitě se tady budeme chtít ukázat i příště. Tentokrát snad už na dýl - než "jen" na jeden den. YZF in camp