Mototour '98 - Mohelnice - motosraz

Termín: 5. - 7. června 1998

1. motoklub Mohelnice - se zase vytáhnul. Na tento sraz jsem přijel v sobotu dopoledne - společně s Reném na Yamaze XJ 600 Diversion a Martinem na Viragu XV1100. Bylo pořádné vedro - takže se jelo bezvadně. Až na uzavírku v Lipníku - kde jsme museli jet na Přerov - bylo vše OK.
Na sraze bylo v tu dobu už asi 220 motorek - celkem jsem jich večer - podle čísílka na samolepce - viděl 300. Organizátoři připravili kromě klasických soutěží i skákání z jeřábu .. bungee jumping - a na odpolední vyjížďce (asi 50 km) dokonce vystoupení pověstných Streetfighters Stunts z Prahy. Zvlášťe bylo super vidět i zástupce něžnějšího pohlaví na takových silných strojích, když dělaly to co by mnohý chlap musel pořádně natrénovat. Jejich vystoupení zakončil streetfighter Extreme Terror - kdy v obrovském oblaku kouře prasknul pneumatiku.
V kempu byla odpoledne připravena muzika a za zvuku rozparáděných bikerů, kteří se mnohdy snažili napodobit stríťáky - se setmělo - a kluci z Mohelnic vytáhli poslední eso z rukávu - ohňostroj.

Před výjezdemZastávka na vyjížďceStreetfighter stuntsStreetfighter stuntsStreetfighter stuntsStreetfighter stuntsStreetfighter stuntsStreetfighter stuntsStreetfighter stuntsStreetfighter stuntsStreetfighter stunts