Motoclub Český Těšín

informace o klubu
členové
moto comix
moto akce + foto
moto odkazy
kniha návštěv
online inzerce
online zprávy
online diskuze
co je nového?
English version Motoclub Cesky Tesin - English

poslednĂ­ aktualizace
22.11.2018

Sraz Pahrbek '99 - Napajedla - Zlín

Termín: 28. - 30. 5.

Po dlouhém přemlouvání, domlouvání a rozhodování jsem byl přemluven Mr. Džamahou (Yamaha RD 350) - a vyrazili jsme až v sobotu směrem "valašské dobrodružství" - Napajedla.

Lehce oděni s plnou nádrží benzínu a spacákem jsme se vydali vstříc skvělému počasí a myšlenkám na "skvělý" sraz. Cesta ubíhala docela svižně a po chvilce jsme dorazili na místo konání. Různé předjížděcí manévry, které jsme prováděli po ceste raději (z důvodu mladistvého čtenářského publika) psát nebudu a na místo jsme dorazili tak nějak kolem oběda.


Po zaplacení vlezného jsme se přesunuli do kempu Pahrbek, kde bylo tak trochu prázdno, protože většina motorek byla zrovna v té chvíli na vyjížďce směr Velehrad. Musíme vzdát hold recepční - ženě, která nám "podržela" .............................. bágly až do večera. Byla fakt ochotná a

pokaždé, když jsme něco potřebovali - tak nám je vytáhla a zase schovala zpátky.

Pár slov k programu : Nebyl. Teda byl, ale pokud si to někdo dovede představit - tak nabitý program jsem ještě na srazu neviděl. 1) vyjížďka, 2) závod motokár, 3) večerní diskotéka. Na místě, kde minulé ročníky bylo parkoviště pro motorky bylo závodiště motokár, kde se celý den "jezdilo". Kdy ale začal nebo skončil závod motokár,

avízovaný v programu jako bod č. 2 - jsme nezaregistrovali. K večeru si dav žádal reprodukci hudby, která skončila předčasně - a začala se stěhovat do vedle stojící budovy, i přes to, že skoro všichni byli stále na place. Jediný program, který v té chvíli probíhal si zařídili motorkáři sami - a to tím, že se snažili zničit nejmenovaný chopper (Honda VT Shadow - identifikace řidiče - čepka stylu prasklý nafukovací míč) kreslením olympijských kruhů na cestu, střílením pánu bohu do oken - s přikrášlením pivní výfukové fontány.
  • (pozn. autorů ... tohle je Napajedelská premiéra - nikde jinde to neuvidíte - návod k použití: nalijte trochu piva do výfuku nastartovaného a na volnoběh ponechaného vašeho miláčka ... kdyby byly laufy trošku pozdvednuté není to na škodu ... vyčkejte na znamení startéra, který bedlivým okem čeká, až někdo příjde za váš stroj - a v té chvíli si vyndejte pravou ruku z kalhot a pořádně vemte "za plyn". Ovace publika neznají mezí!!!)

Menší příhoda z natáčení: Ponecháni napospas osudu (neprobíhal žádný program) jsme se vydali omrknout stroje našich ostatních "spolunapajedelských ochlastů" ... a co nevidíme. Před náma "amerika" a na ní "kaptitán amerika", který tam v té chvíli - k jeho škodě a následnému případnému úžasu - nebyl, tuďíž ho musel nahradit náš milý censored. Ostatně samotnou akci znázorňuje zde přiložený obrázek, pro nechápající, znovu censurován z důvodu ochrany

osobnosti a zachování případného budoucího potomstva censored osoby.

Potkali jsme docela fajn partu motorkářů z okolí Zlína, kteří nám a snad jsme i my jim, padli do noty. Tihle kluci jsou jedni z těch, kteří uznávají Jawy jako motorky, na kterých jsme všichni začínali a mnoho z nás na nich stále jezdí. Nebudeme si vykládat proč, protože bychom se dostali vždy k penězům, jsou ale i lidi, kteří jezdí na Jawách jako na

svých oblíbených motorkách i když takové najdete spíš v zahraničí. Tímto je zdravíme a přejeme ať si brzo splní svůj cíl - mít motorku svých snů. Na závěr hezkého dne jsme poznali i pár místních krásek, které nám ochotně "pomohly" s večerním programem. Pro slabší povahy tím večerním programem nemyslíme nic "nepřístupného" co by mohlo naším drahým druhým polovičkám vadit (pozn.: druhými polovičkami myslíme motorky). Tímto naše průvodkyně také zdravíme a doufáme, že se ještě někdy uvidíme. Večerní program pokračoval už podle zaběhnutých kolejí.


Po počátečních problémech s hudbou se vše rozjelo tím správným směrem. Pořadatelé si "šplhli" tím, že nakonec zrušili vstupné na večerní diskotéku. Bohužel ti, kteří zaplatili dříve, třeba při příjezdu - měli smůlu. My ne. Asi kolem půlnoci jsme byli omámeni krásou striptérky, která při hudbě rozvlnila své tělo. Jenom ten chlap co se s ní pokoušel soutěžit nám připadal takovej divnej. Asi měl u sebe v danou chvíli nejvíc peněz. A to co nosí za kloboukem taky nic moc.

Jak jsme se nakonec shodli - tak i když na srazu není pořádný program, dá se tam dobře bavit. Pak když máme hodnotit daný sraz - vyjde z toho docela slušně.