Motoclub Český Těšín

informace o klubu
členové
moto comix
moto akce + foto
moto odkazy
kniha návštěv
online inzerce
online zprávy
online diskuze
co je nového?
English version Motoclub Cesky Tesin - English

poslednĂ­ aktualizace
22.11.2018

Sraz Mototour '99, ATC Morava, Mohelnice

Termín: 4. - 6. 6.

Na tento sraz jsme se chystali už od víkendu v Napajedlích. Vyšlo nám nádherné počasí, takže jsme nelitovali vybrané trasy - směrem na Opavu. Blízko známého závodu do vrchu Ecce Homo Šternberk jsme vychutnali vynikající cesty, v rychlých zatáčkách lákající k větším náklonům - krásná krajina, slunce, teplíčko - prostě motorkářský ráj.


V Mohelnicích jsme po klasickém menším bloudění sraz našli. Trošku víc upoutávek na sraz by neškodilo. Dorazili jsme až v sobotu dopoledne, takže nebudu moc mluvit o programu - tentokrat jsme si spíše udělali svůj. Za prvé jsme našli docela zajímavou hospůdku s místní oblíbenou značkou piva a musím říci, že i levnou a za druhé potkali jsme naše známé z Hranic na Moravě, kteří založili svůj klub.

Tentokrát jsme se neúčastnili ani vyjížďky, ale prohlídka motorek na srazu a bližšího okolí kempu nás neminula.

Bohužel jsme nedorazili na předem domluvené soukromé grilování rybiček v Lanškrouně, což ale hodláme napravit co nejdříve. Tímto tedy

zdravíme rybičky a ostatní nenavštívené osoby :)

Večer v sobotu jsme se rozhodli někde se navečeřet a dopadlo to tak - jak vidíte na jedné z fotek. Hospoda v kempu byla plná motorkářů, tak jsme si prostě baštu vzali ven. Nebylo to tak špatné :). Mimochodem večer byl pro Mohelnický ATC Morava klasický ohňostroj, vystoupení kapel - prostě pařba jak má být. Spánek pod širákem se taky vydařil a cesta nazpět nemohla být jinudy než zase přes Šternberk.