Motoclub Český Těšín

informace o klubu
členové
moto comix
moto akce + foto
moto odkazy
kniha návštěv
online inzerce
online zprávy
online diskuze
co je nového?
English version Motoclub Cesky Tesin - English

poslednĂ­ aktualizace
22.11.2018

1. sraz konference MOTOBIKE@CZ - Lesná u Znojma
Termín: 28. - 29. 8.

Před časem jsme se já (David Jančar) a kamarád (Rado van Sznapka) přihlásili do motokonference, nemohli jsme tedy chybět na prvním společném srazu motorkářů z internetu. Po domluvě s Pavlem Remeníkem, Pavlem Doležalem a Martinem Gargulákem jsme vyrazili směr Jižní Morava. Počasí nám bylo příznivě nakloněno (slunko nám připalovalo censored k nádrži) a tudíž i cesta probíhala svižně. Na místo jsme dorazili a nemohli uvěřit kolik motorek zde už stálo. Původní propočty se tedy potvrdily (i přes náš pesimismus) a my se jali zapsat k paní Gritzbachové. Naštěstí s námi nebyli žádné ženy, tak jsme se nemuseli bát :)

Následovalo pivo, krkavé limo, stejky, prase ... obhlídka motorek, spojena s nalezením snad všem známé Markétky, zhoršení počasí a následný přesun do velice stylové hospody propojené s muzeem veteránů. Parta tady byla skvělá a tak zábavě nestálo nic v cestě.

Bohužel počasí se postupem času nelepšilo a tak jsme spřádali černé myšlenky na deštivý nedělní odjezd domů. Jak jsme předpokládali tak se i stalo. Probuzení do deště a balení mokrého stanu - nám moc nepřidalo, na druhou stranu ranní stejk byl parádní. A odjezd a cesta domů? Bahno, voda, zima - prostě idylka. Nebudeme ale přece pořád nadávat - vždyť tohle všechno k životu s motorkou patří.

A podle hesla: "Člověk se pořád učí" se mnozí poučili (že ano Rado von Sznapko) a cestou domů prokleli snad vše co mohli - přes počasí, děravé cesty až po sebe, že si prozatím neopatřili nějakou tu výbavu do deštíku.

Oficiální díky Honzovi G. za orgasmaci srazu, jeho ženě a všem, kteří přiložili nohu k dílu. Další pokec a fotky z tohoto srazu najdete na této adrese - http://www.grisoft.cz/~honza/sraz.htm - což stojí za shlédnutí !!!