Motoclub Český Těšín

informace o klubu
členové
moto comix
moto akce + foto
moto odkazy
kniha návštěv
online inzerce
online zprávy
online diskuze
co je nového?
English version Motoclub Cesky Tesin - English

poslední aktualizace
22.09.2014

Online diskuze - přidání

zpět na předchozí stránku


 Bezpečně na motorce s Mírou Lisým
Roman - 20.07.2011 11:56:58:
Zdravíme váš motoklub,

jezdíme po celé ČR se zdokonalovacími kurzy / tréningy bezpečné jízdy na motorkách pro silniční provoz - pro všechny jezdce, od úplných začátečníků, až po ostřílené mazáky.

Kurzy vymyslel a vyučuje 11-násobný mistr ČR a vicemistr Evropy v mototrialu Mirek Lisý (mimochodem skvělý člověk a jedinečný odborník), který vás naučí bezpečnému projíždění zatáček, vyhýbacím manévrům před náhlou překážkou a hlavně bezpečnému a krizovému brzdění na vašich strojích.

Jedinečností těchto kurzů je, že jako v jediných kurzech v ČR se krizové manévry naučíte na našich výukových motorkách (Ducati Monster, H-D Sportster, Yamaha FZ, BMW GS) s unikátním bezpečnostním náklonovým rámem, to abyste si nepoškodili vaše miláčky:o)


Projekt pro větší bezpečnost motorkářů bychom rádi představili a nabídli i motorkářům ve vašem klubu, proto vás chceme požádat o zaslání e-mailových adres, na které bychom průběžně posílali aktuální informace, kdy a kde ve vašem okolí budeme kurzy a další akce s tím spojené pořádat.

Pokud budete mít zájem, můžeme si i vzájemně vyměnit odkazy na stránkách, tzn. i váš klub zařadíme do připravované sekce motoklubů, které se připojí ke smysluplnému projektu.


Díky za odpověď, JEZDĚTE S MÍROU!:o)

Roman Jakovec
manažer projektu
www.BEZPECNE-NA-MOTORCE.cz

 
Vaše jméno:
Váš email:
Text:
prosím opište potvrzovací číslo z obrázku: